.::Welcome to the best forum about FAIRIES::.
Welcome to FAIRIES SCHOOL !!
Registrujte se i uzivajtee !! Very Happy
.::Welcome to the best forum about FAIRIES::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::Welcome to the best forum about FAIRIES::.

Nalazite se u nekom totalnoo drugacijem svetuu ... Svetuu gde nema obicnih ljudii ...Gde smo samo mi ... VILE !!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Stihowi za nafurane ljude xD

Ići dole 
AutorPoruka
|*Kiki*|
★Admin★
|*Kiki*|


Broj poruka : 278
Datum upisa : 24.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Kad ostavljas, ostavljaj za zivot ceo...

Stihowi za nafurane ljude xD Empty
PočaljiNaslov: Stihowi za nafurane ljude xD   Stihowi za nafurane ljude xD Icon_minitimeSub Apr 24, 2010 9:34 pm

Postawljajte Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sexandthecity.bigforumpro.com
|*Kiki*|
★Admin★
|*Kiki*|


Broj poruka : 278
Datum upisa : 24.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Kad ostavljas, ostavljaj za zivot ceo...

Stihowi za nafurane ljude xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihowi za nafurane ljude xD   Stihowi za nafurane ljude xD Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 2:02 am

* Obichna si drolja, swima lajkujesh statuse, nauchi da se lozish na dechke, ne na aute...Zanima te kinta, samo kinta nishta drugo...Na fejsu swe ste ribe dobre, LAJKUJ OWO KUCHKO...

* Ne znam zashto bih bila tako luda, da zbog tebe padam u zamocu, da mi budesh jedini na swetu, kad mogu da imam koga hocu....=PpP

* Mislish da si riba jer iza tebe toliko ljudi stoji? Ma mogu da mi pljunu pod prozor swi ortaci twoji...Iza ledja me pljujesh, a shlihtash mi se po ceo dan, da budesh kao JA - twoj najweci je san...Prichash kako sam nafurana, zlobna, laka..weruj doci ce ti glawe kad-tad rech swaka..Dokazacu ti sama koliko wredim, kad stanesh mi na crtu, necu da te shtedim...

* Necu da te wolim, za to ti sluzi mama... Batali me tih sr*nja oko osecanja...Nisam tebi nishta ja, to je samo HeMiJa, ma koliko god ih posle mene imao, ja cu za njih biti PREMIJA...

* Aj okreni se mala da ti widim to nafrakano lice, uu kako si crna sa toliko pudera, ko da nisi nastala od belkinje, wec od ciganchice! I ta garderoba na pufnice i linijice od neke ziwotinjice, bash ti ide uz lice..Aj sad ponowo okreni se, da ti widim te slepljene trepawice s kilo maskarice s prewishe sjaja i da ti kazem: JUCHE SI DO JAJA..!!

* Ulazim u klub, widim i ona je sada tamo...Wreme je da pokazemo shta najbolje znamo...Swi kazu da sam bahata, ali ti dodji pa proweri...Ne znaju ni ko sam, ni sta sam, al mi se swaka zameri...Widim pretish mi sa dewojkama i swa si se ufurala, luda dewojka swaka je i solo rasturala...A imam dewojke iza sebe ludje nego twoje, pa kad udjemo u klub twoje nepomicno stoje...^^

* Lagao si, lagao, mnoge noci s drugom bio...Sad je kasno da se kajesh, zauwek si me izgubio... Nema wishe tuge, swe sam suze dawno prolila, neka plache twoja majka shto te je takwog rodila...!!!

* Waracu swakog i uziwacu u tome, lagacu uwek i terati po swome! Dosta je bilo ljubawi shto se na wolim te swodi, jer se uwek nowa mushka buala rodi..!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sexandthecity.bigforumpro.com
 
Stihowi za nafurane ljude xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubawni stihowi
» Prijateljski stihowi
» Smesni stihowi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.::Welcome to the best forum about FAIRIES::. :: Zabava :: Mali kutak :: Stihovi !!-
Skoči na: